15,47 €/m2
Το Grey Albus προσφέρει μια σύγχρονη πέτρινη όψη με ιδιαίτερα έντονο και υφασμένο χαρακτήρα. Η χρωματική παλέτα παραπέμπει σε λεπτή σκόνη σκυροδέματος και ωμό γρανίτη. Ο βασικός τόνος σε μεσαίο γκρι ξεχωρίζει με ομαλές μεταβάσεις που μιμούνται τέλεια την εμφάνιση φυσικής πέτρας ή χυτού σκυροδέματος. Αυτό το ντεκόρ είναι η ιδανική επιλογή για τους λάτρεις του αστικού σχεδιασμού και του μοντέρνου loft στυλ.
Αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με την καινοτόμο τεχνολογία MO.RE!. Βασίζεται σε μια ειδικά ανεπτυγμένη σύνθεση της πλάκας βάσης: ένας νέος τύπος συνδετικού υλικού καθιστά το δάπεδο πιο ανθεκτικό, μειώνει σημαντικά τη διόγκωση και το προστατεύει αποτελεσματικά από τη διείσδυση υγρασίας.
Με πάχος 8 mm, η συλλογή Atlantic 8 προσφέρει ρεαλιστική αναπαραγωγή υφής σχιστόλιθου για μια φυσική αίσθηση στον εσωτερικό χώρο.
Προδιαγραφές
| Όνομα Διακόσμησης: | Grey Albus |
|---|---|
| Βαθμολογία Ac: | AC4 |
| Εγγύηση: | 20 χρόνια |
| Επιδραση: | Πέτρα |
| Κλάση Utility: | 32 |
| Κοινό Σύστημα: | 1clic2go pure+ |
| Κομμάτια Συσκευασίας: | 11 |
| Μάρκα: | Krono Original® |
| Μήκος: | 638 mm |
| Ντεκόρ Nr.: | K540 |
| Παχύτητα: | 8 mm |
| Πλάτος: | 330 mm |
| Πλάτος Σανίδας: | Πλακίδιο |
| Σκιά: | Γκρι, Σκούρο |
| Συλλογή: | Atlantic 8 Tile |
| Τύπος Άκρης: | V-λοξότμηση στις τέσσερεις πλευρές |
| Υφή: | AS |
Σύνδεση