15,47 €/m2
Το Dovetail Arosa παρουσιάζει μια σύγχρονη πέτρινη όψη, εμπνευσμένη από τον βιομηχανικό σχεδιασμό και την αισθητική του σκυροδέματος. Η χρωματική παλέτα θυμίζει συννεφιασμένο γκρι ουρανό και λεπτό ασβεστόλιθο. Ο βασικός τόνος, από ανοιχτό έως μεσαίο γκρι, μιμείται τέλεια την υφή του γυαλισμένου σκυροδέματος. Αυτό το ντεκόρ είναι η ιδανική επιλογή για χώρους με ξεκάθαρο μοντέρνο και μινιμαλιστικό χαρακτήρα.
Αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με την καινοτόμο τεχνολογία MO.RE!. Βασίζεται σε μια ειδικά ανεπτυγμένη σύνθεση της πλάκας βάσης: ένας νέος τύπος συνδετικού υλικού καθιστά το δάπεδο πιο ανθεκτικό, μειώνει σημαντικά τη διόγκωση και το προστατεύει αποτελεσματικά από τη διείσδυση υγρασίας.
Με πάχος 8 mm, η συλλογή Atlantic 8 προσφέρει ρεαλιστική αναπαραγωγή υφής σχιστόλιθου για μια φυσική αίσθηση στον εσωτερικό χώρο."
Προδιαγραφές
| Όνομα Διακόσμησης: | Dovetail Arosa |
|---|---|
| Βαθμολογία Ac: | AC4 |
| Εγγύηση: | 20 χρόνια |
| Επιδραση: | Πέτρα |
| Κλάση Utility: | 32 |
| Κοινό Σύστημα: | 1clic2go pure+ |
| Κομμάτια Συσκευασίας: | 11 |
| Μάρκα: | Krono Original® |
| Μήκος: | 638 mm |
| Ντεκόρ Nr.: | K538 |
| Παχύτητα: | 8 mm |
| Πλάτος: | 330 mm |
| Πλάτος Σανίδας: | Πλακίδιο |
| Σκιά: | Γκρι, Φωτεινό |
| Συλλογή: | Atlantic 8 Tile |
| Τύπος Άκρης: | V-λοξότμηση στις τέσσερεις πλευρές |
| Υφή: | AS |
Σύνδεση