15,47 €/m2
Το Fossil Arosa εντυπωσιάζει με μια καλλιτεχνική και έντονη πέτρινη όψη. Αυτό το δάπεδο έχει αναπτυχθεί ειδικά για ατομικιστές που αναζητούν ένα δάπεδο με μοναδικό χαρακτήρα, που αναπαράγει πιστά την εμφάνιση αρχαίου λιθόστρωτου. Σε αντίθεση με τα μονοτονικά ντεκόρ σκυροδέματος, το Fossil Arosa προσφέρει πλούσιο παιχνίδι χρωμάτων που φέρνει ζωντάνια σε κάθε χώρο. Η βάση αποτελείται από αρμονικό μείγμα ζεστού γκρι και αμμώδους μπεζ.
Αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με την καινοτόμο τεχνολογία MO.RE!. Βασίζεται σε μια ειδικά ανεπτυγμένη σύνθεση της πλάκας βάσης: ένας νέος τύπος συνδετικού υλικού καθιστά το δάπεδο πιο ανθεκτικό, μειώνει σημαντικά τη διόγκωση και το προστατεύει αποτελεσματικά από τη διείσδυση υγρασίας.
Με πάχος 8 mm, η συλλογή Atlantic 8 προσφέρει ρεαλιστική αναπαραγωγή υφής σχιστόλιθου για μια φυσική αίσθηση στον εσωτερικό χώρο.
Προδιαγραφές
| Όνομα Διακόσμησης: | Fossil Arosa |
|---|---|
| Βαθμολογία Ac: | AC4 |
| Εγγύηση: | 20 χρόνια |
| Επιδραση: | Πέτρα |
| Κλάση Utility: | 32 |
| Κοινό Σύστημα: | 1clic2go pure+ |
| Κομμάτια Συσκευασίας: | 11 |
| Μάρκα: | Krono Original® |
| Μήκος: | 638 mm |
| Ντεκόρ Nr.: | K539 |
| Παχύτητα: | 8 mm |
| Πλάτος: | 330 mm |
| Πλάτος Σανίδας: | Πλακίδιο |
| Σκιά: | Γκρι, Σκούρο |
| Συλλογή: | Atlantic 8 Tile |
| Τύπος Άκρης: | V-λοξότμηση στις τέσσερεις πλευρές |
| Υφή: | AS |
Σύνδεση