15,47 €/m2
30,26 лв./m2
Fossil Arosa впечатлява с артистична и интензивна каменна визия. Този под е създаден специално за индивидуалисти, които търсят настилка с уникален характер, възпроизвеждаща автентично вида на антично каменно паве. За разлика от монотонните бетонни декори, Fossil Arosa предлага богата цветова игра, която внася живот във всяко пространство. Основата представлява хармонична смес от топло сиво и пясъчно бежово.
Този под е оборудван с иновативната технология MO.RE!. Тя се основава на специално разработена рецептура на сърцевината на плоскостта - нов тип свързващо вещество, което прави подовата настилка по-устойчива, значително намалява набъбването и я защитава ефективно от проникване на влага.
С дебелина от 8 мм, колекцията Atlantic 8 предлага реалистична имитация на шистова структура за естествено усещане в интериора.
Спецификация
| Бранд: | Krono Original® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 11 |
| Вид ламела: | Плочка |
| Гаранция: | 20 г. |
| Дебелина: | 8 мм |
| Дължина: | 638 мм |
| Ефект: | Камък |
| Име на декор: | Fossil Arosa |
| Клас на износоустойчивост: | AC4 |
| Клас на употреба: | клас 32 |
| Клик система: | 1clic2go pure+ |
| Колекция: | Atlantic 8 Tile |
| Номер на декора: | K539 |
| Текстура: | AS |
| Фаска: | 4-странна V-фаска |
| Цвят: | Сив, Тъмен |
| Ширина: | 330 мм |
Вход