16,33 €/m2
Το Cotta Cremona Oak εντυπωσιάζει με μια ιδιαίτερη αύρα που συνδυάζει την αίσθηση της κλασικής τερακότας με το μεγαλείο του δρυός ξύλου. Ο βασικός τόνος είναι ένα μεσαίας έντασης ζεστό καφέ με σαφώς καθορισμένη κεχριμπαρένια λάμψη. Ένα ντεκόρ με πρακτική χρωματική παλέτα που ωριμάζει με αξιοπρέπεια.
Αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με την καινοτόμο τεχνολογία MO.RE!. Βασίζεται σε μια ειδικά ανεπτυγμένη σύνθεση της πλάκας βάσης: ένας νέος τύπος συνδετικού υλικού καθιστά το δάπεδο πιο ανθεκτικό, μειώνει σημαντικά τη διόγκωση και το προστατεύει αποτελεσματικά από τη διείσδυση υγρασίας.
Με πάχος 8 mm, η συλλογή Atlantic 8 προσφέρει ρεαλιστική αναπαραγωγή υφής σχιστόλιθου για μια φυσική αίσθηση στον εσωτερικό χώρο.
Χαρακτηριστικά
Αντιβακτηριδιακή Επίστρωση
Φυσικά θέλετε να διατηρήσετε το πάτωμα σας όσο το δυνατόν πιο καθαρό και χωρίς μικρόβια. Δεν μπορούμε να δούμε μικροοργανισμούς, αλλά όλοι γνωρίζουμε τα προβλήματα που μπορούν να προκαλέσουν εάν αφεθούν ανεξέλεγκτα. Οι αλλεργίες μπορεί να επιδεινωθούν και να προκύψει ασθένεια. Η αντιβακτηριδιακή επίστρωση δεν επιτρέπει την ανάπτυξη βακτηριδίων και λειτουργεί παράλληλα με καθεστώς υγιεινής καθαρισμού με σκοπό της ηρεμίας και του υγιούς περιβάλλοντος.
Ανθεκτικό στα κατοικίδια
Χάρη στην ανθεκτική επιφάνεια, η οποία δεν πτοείται ούτε από μικρές ατυχίες, το δάπεδο είναι εξαιρετικά κατάλληλο για τη ζωή με κατοικίδια ζώα.
Ανθεκτικά στο φως
Το δάπεδο είναι ανθεκτικό στο φως: Ακόμη και τις ημέρες που ο ήλιος λάμπει για ώρες, το δάπεδό σας παραμένει μη ξεθωριασμένο σύμφωνα με τη βαθμολογία 6, το υψηλότερο επίπεδο της κλίμακας Blue Wood Scale.
Οι λοξές άκρες και στις τέσσερις πλευρές της σανίδας εξασφαλίζουν μια αυθεντική εμφάνιση σανίδας δαπέδου.
Προδιαγραφές
| Όνομα Διακόσμησης: | Cotto Cremona Oak |
|---|---|
| Βαθμολογία Ac: | AC4 |
| Εγγύηση: | 20 χρόνια |
| Επιδραση: | Ξύλο |
| Κλάση Utility: | 32 |
| Κοινό Σύστημα: | 1clic2go pure+ |
| Κομμάτια Συσκευασίας: | 9 |
| Μάρκα: | Krono Original® |
| Μήκος: | 1288 mm |
| Ντεκόρ Nr.: | K2737 |
| Παχύτητα: | 8 mm |
| Πλάτος: | 195 mm |
| Πλάτος Σανίδας: | Κανονική σανίδα |
| Σκιά: | Καφέ, φυσικό |
| Συλλογή: | Atlantic 8 |
| Τύπος Άκρης: | V-λοξότμηση στις τέσσερεις πλευρές |
| Υφή: | MW |
Σύνδεση