21,89 €/m2
Το δάπεδο Ferry Oak ξεχωρίζει για τη χαρακτηριστική ρουστίκ αισθητική του και τον βαθιά αυθεντικό χαρακτήρα του. Το ντεκόρ είναι πλούσιο και σύνθετο – θυμίζει εκλεπτυσμένο καπνιστό ξύλο και αντίκα καρυδιά.
Ο βασικός τόνος κυμαίνεται μεταξύ μεσαίου και σκούρου καφέ, εμπλουτισμένος με διακριτικές γκρι και «καπνιστές» αποχρώσεις. Αυτό προσδίδει στο δάπεδο εξαιρετικό βάθος και το καθιστά ιδανική επιλογή για χώρους με έντονο χαρακτήρα και προσωπικότητα.
Αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με την καινοτόμο τεχνολογία MO.RE!. Βασίζεται σε μια ειδικά ανεπτυγμένη σύνθεση της πλάκας βάσης: ένας νέος τύπος συνδετικού υλικού καθιστά το δάπεδο πιο ανθεκτικό, μειώνει σημαντικά τη διόγκωση και το προστατεύει αποτελεσματικά από τη διείσδυση υγρασίας.
Συνδυάζει το εντυπωσιακό μήκος των σανίδων με ένα συμπαγές πάχος 12 mm.
Προδιαγραφές
| Όνομα Διακόσμησης: | Ferry Oak |
|---|---|
| Βαθμολογία Ac: | AC5 |
| Εγγύηση: | 30 χρόνια |
| Επιδραση: | Ξύλο |
| Κλάση Utility: | 33 |
| Κοινό Σύστημα: | 1clic2go pure+ |
| Κομμάτια Συσκευασίας: | 4 |
| Μάρκα: | Krono Original® |
| Μήκος: | 2003 mm |
| Ντεκόρ Nr.: | K851 |
| Παχύτητα: | 12 mm |
| Πλάτος: | 245 mm |
| Πλάτος Σανίδας: | Φαρδιά σανίδα |
| Σκιά: | Καφέ, Σκούρο |
| Συλλογή: | Long Plank 12 |
| Τύπος Άκρης: | V-λοξότμηση στις τέσσερεις πλευρές |
| Υφή: | MW |
Σύνδεση