18,13 €/m2
Το Vintage Ribera Oak ξεχωρίζει με μια έντονη vintage αισθητική που αναπαράγει αυθεντικά την όψη του κομψά παλαιωμένου ξύλου δρυός. Το ντεκόρ αφηγείται μια ιστορία παράδοσης και ρουστίκ γοητείας, απόλυτα προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις της σύγχρονης κατοικίας.
Αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με την καινοτόμο τεχνολογία MO.RE!. Βασίζεται σε μια ειδικά ανεπτυγμένη σύνθεση της πλάκας βάσης: ένας νέος τύπος συνδετικού υλικού καθιστά το δάπεδο πιο ανθεκτικό, μειώνει σημαντικά τη διόγκωση και το προστατεύει αποτελεσματικά από τη διείσδυση υγρασίας.
Με σταθερό πάχος 10 mm, η συλλογή Atlantic 10 προσφέρει μια ανθεκτική λύση που συνδυάζει λειτουργικότητα και αισθητική αξία.
Χαρακτηριστικά
Αυθεντικό ανάγλυφο
Οι υψηλής ποιότητας αυθεντικές ανάγλυφες δομές δημιουργούν κομψή αντίθεση και συναρπαστικό εφέ πολλών γυαλιών υπογρμμίζοντας το βάθος της υφής με ματ και γυαλιστερά στοιχεία που αντανακλούν το φως με διαφορετικούς τρόπους. Οι αρμονικοί πόροι ακολουθούν τα νερά του ντεκόρ, που σημαίνει ότι μιμούνται άψογα τον χαρακτήρα των φυσικών υλικών όπως του ξύλο και της πέτρα.
Αντιβακτηριδιακή Επίστρωση
Φυσικά θέλετε να διατηρήσετε το πάτωμα σας όσο το δυνατόν πιο καθαρό και χωρίς μικρόβια. Δεν μπορούμε να δούμε μικροοργανισμούς, αλλά όλοι γνωρίζουμε τα προβλήματα που μπορούν να προκαλέσουν εάν αφεθούν ανεξέλεγκτα. Οι αλλεργίες μπορεί να επιδεινωθούν και να προκύψει ασθένεια. Η αντιβακτηριδιακή επίστρωση δεν επιτρέπει την ανάπτυξη βακτηριδίων και λειτουργεί παράλληλα με καθεστώς υγιεινής καθαρισμού με σκοπό της ηρεμίας και του υγιούς περιβάλλοντος.
Ανθεκτικά σε μικρογκρατσουνιές
Η ανθεκτική επιφάνεια των προϊόντων SPC παρέχει αξιόπιστη προστασία από μικρογρατζουνιές που προκαλούνται από καθημερινή χρήση, μηχανική καταπόνηση ή νύχια κατοικιδίων.
Ανθεκτικό στα κατοικίδια
Χάρη στην ανθεκτική επιφάνεια, η οποία δεν πτοείται ούτε από μικρές ατυχίες, το δάπεδο είναι εξαιρετικά κατάλληλο για τη ζωή με κατοικίδια ζώα.
Ανθεκτικά στο φως
Το δάπεδο είναι ανθεκτικό στο φως: Ακόμη και τις ημέρες που ο ήλιος λάμπει για ώρες, το δάπεδό σας παραμένει μη ξεθωριασμένο σύμφωνα με τη βαθμολογία 6, το υψηλότερο επίπεδο της κλίμακας Blue Wood Scale.
Οι λοξές άκρες και στις τέσσερις πλευρές της σανίδας εξασφαλίζουν μια αυθεντική εμφάνιση σανίδας δαπέδου.
Προδιαγραφές
| Όνομα Διακόσμησης: | Vintage Ribera Oak |
|---|---|
| Βαθμολογία Ac: | AC5 |
| Εγγύηση: | 30 χρόνια |
| Επιδραση: | Ξύλο |
| Κλάση Utility: | 33 |
| Κοινό Σύστημα: | 1clic2go pure+ |
| Κομμάτια Συσκευασίας: | 7 |
| Μάρκα: | Krono Original® |
| Μήκος: | 1288 mm |
| Ντεκόρ Nr.: | K852 |
| Παχύτητα: | 10 mm |
| Πλάτος: | 195 mm |
| Πλάτος Σανίδας: | Κανονική σανίδα |
| Σκιά: | Μπεζ, Φωτεινό |
| Συλλογή: | Atlantic 10 |
| Τύπος Άκρης: | V-λοξότμηση στις τέσσερεις πλευρές |
| Υφή: | RR |
Σύνδεση