Kronodesign® PET Laminated MDF
K7166 Latté HG (FeelNess sample)
2,60 €/pcs
Latté is a neutral, dark beige decor with an earthy look that is bound to add a feeling of warmth to any interior. It is made to flatter, to complement all kinds of timbers - from beeches to walnuts. It is not just entertaining for the eye. It offers a truly tactile experience.
Spezifikation
| Breite: | 210 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Latté |
| Dekornummer: | K7166 |
| Kollektion: | Kronodesign® PET Laminated MDF |
| Länge: | 148 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | HG (High Gloss) |
| Stärke: | 18 mm |
Anmelden