Kronodesign® PET Laminated MDF
K7166 Latté HG (FeelNess mostră)
2,60 EUR/pcs
Latté este un decor neutru, bej închis, cu un aspect pământiu, care adaugă o notă de căldură oricărui interior. Este conceput pentru a măguli, pentru a completa toate tipurile de decoruri de lemn, de la fag la nuc. Nu este doar plăcut ochiului. Oferă o adevărată experiență tactilă.
Specificații
| Colectia: | Kronodesign® PET Laminated MDF |
|---|---|
| Grosime: | 18 mm |
| Lungime: | 148 mm |
| Lățime: | 210 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | K7166 |
| Numele Decorului: | Latté |
| Textura: | HG (High Gloss) |
Login