Kronodesign® PET Laminated MDF
K7166 Latté HG (FeelNess мостра)
2,50 €/бр.
4,89 лв./бр.
Latté е неутрален, тъмно бежов декор със земен вид, който несъмнено ще добави усещане за топлина във всеки интериор. Създаден, за да допълва различни дървесни декори, той се съчетава хармонично с всичките им цветови вариации - от класически тъмен орех, до по-топлите нюанси на дъб и бук.
Спецификация
| Бранд: | Kronodesign® |
|---|---|
| Дебелина: | 18 мм |
| Дължина: | 148 мм |
| Име на декор: | Latté |
| Колекция: | Kronodesign® PET Laminated MDF |
| Номер на декора: | K7166 |
| Текстура: | HG (гланц) |
| Ширина: | 210 мм |
Вход