19,43 €/m2
38,00 лв./m2
Blonde Montanara Oak се отличава с класически светъл, сламено-рус цвят, който излъчва топлина и естественост. Декорът е идеален за създаване на пространства със силен визуален характер.
Този под е оборудван с иновативната технология MO.RE!. Тя се основава на специално разработена рецептура на сърцевината на плоскостта - нов тип свързващо вещество, което прави подовата настилка по-устойчива, значително намалява набъбването и я защитава ефективно от проникване на влага.
С дебелина 8 мм, тази класическа подредба – в елегантен вариант на рибена кост – съчетава традиционната визия на майсторската изработка с най-съвременните технологии на материалите.
Характеристики
Синхронизирана текстура
Реалистична текстура с фина игра на мат и гланц, която придава дълбочина и естествен вид като при истинско дърво или камък. Декорът оживява с усещане за автентичност и стил.
Устойчив на надраскване
Високоустойчивата на износване повърхност осигурява надеждна защита срещу микро драскотини, причинени от ежедневна употреба, механично натоварване или домашни любимци.
Топлоизолация
Топлоизолацията играе важна роля при оптимизиране на ресурсите. Добре изолираният под носи усещане за топлина (без наличие на подово отопление).
Намаляване на околния шум
Околните шумове от съседни помещения или долен етаж са често срещан фактор в сградите. В зависимост от използваната подложка, този шум може да се намали значително.
Защита от домашни любимци
Благодарение на здравата повърхност, която не се поддава на малки злополуки, подовата настилка е изключително подходяща за домакинства с домашни любимци.
Меко скосяване
Вдъхновени от традиционното майсторство, скосените ръбове осигуряват хармоничен вид на помещението.
Спецификация
| Бранд: | Krono Original® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 11 |
| Вид ламела: | Тясна ламела |
| Гаранция: | 20 г. |
| Дебелина: | 8 мм |
| Дължина: | 630 мм |
| Ефект: | Дърво |
| Име на декор: | Blonde Montanara Oak |
| Клас на износоустойчивост: | AC5 |
| Клас на употреба: | клас 32 |
| Клик система: | Fold Down |
| Колекция: | Herringbone 8 |
| Номер на декора: | K847 |
| Текстура: | MR |
| Фаска: | 4-странна V-фаска |
| Цвят: | Кафяв, Светъл |
| Ширина: | 126 мм |
Вход