16,98 €/m2
18,86 €/m233,21 лв./m2
36,89 лв./m28573 Harlech Oak е едно универсално решение, което е подходящо за повечето интериорните стилове. Неговите топли тонове ще допринесат за уюта в помещението, внасяйки природен елемент в него. Богатството на топлите тонове, които преливат от тази ламинираната настилка, разкриват естествената й красота.

Как работи технологията MO.RE!
MO.RE! технологията се базира на нова формула на основната плоча. Това прави подът значително по-малко податлив на раздуване и по-устойчив на въздействието на водата в сравнение с конвенционалните ламинирани подове.
Разлели сте питие? Съборили сте кофата с препарат за почистване? Саксия за цветя е паднала на пода? Няма причина за паника: подовете, произведени по MO.RE! технологията, могат да издържат на подобни дребни инциденти. Просто спокойно забършете и не се тревожете, че подът ви е увреден. Всичко това е възможно благодарение на MO.RE!
Характеристики
Синхронизирана текстура
Реалистична текстура с фина игра на мат и гланц, която придава дълбочина и естествен вид като при истинско дърво или камък. Декорът оживява с усещане за автентичност и стил.
Защита от подхлъзване R9
Безопасността е наша основна грижа. Специално разработена повърхност, която осигурява защита срещу подхлъзване. Отговаря на изискванията за подовите настилки в работното място и в търговските пространства, където съществува висок риск от подхлъзване.
Подходящ за подово отопление
Подовата настилка може да се монтира над нискотемпературно подово отоплителна или охлаждаща система. Подходяща е както за електрически, така и за водни инсталации, но температурата на повърхността на подовото отопление не трябва да надвишава 27°C.
Антибактериално покритие
Всички се стремим да поддържаме пода си възможно най-чист и без микроби. Не можем да видим микроорганизмите, но сме добре запознати с проблемите, които те могат да причинят. Антибактериалното покритие ограничава бактериалното разпространение и осигурява спокойствие и здравословна среда.
Устойчив на надраскване
Високоустойчивата на износване повърхност осигурява надеждна защита срещу микро драскотини, причинени от ежедневна употреба, механично натоварване или домашни любимци.
Защита от домашни любимци
Благодарение на здравата повърхност, която не се поддава на малки злополуки, подовата настилка е изключително подходяща за домакинства с домашни любимци.
Устойчиви на светлина
Тези подовете са светлоустойчиви до най-високо ниво по скалата за измерване на този показател „Blue wool“ и дори и при продължително излагане на слънчева светлина, те запазват цвета си и не избледняват.
Неподправен фладер
Тази подова настилка има 4-странната V-образна фуга, която осигурява автентичен изглед на ламелата.
Спецификация
| Бранд: | Krono Original® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 11 |
| Вид ламела: | Тясна ламела |
| Гаранция: | 20 г. |
| Дебелина: | 8 мм |
| Дължина: | 630 мм |
| Ефект: | Дърво |
| Име на декор: | Harlech Oak |
| Клас на износоустойчивост: | AC5 |
| Клас на употреба: | клас 32 |
| Клик система: | Fold Down |
| Колекция: | Herringbone 8 |
| Номер на декора: | 8573 |
| Приложение: | Дневна, Кухня, Спалня |
| Текстура: | LP |
| Фаска: | 4-странна фаска |
| Цвят: | Бежов, Кафяв, Тъмен |
| Ширина: | 126 мм |
Вход