€49.61/pack
Free shipping
Specification
| AC Rating: | AC5 |
|---|---|
| Brand: | Krono Original® |
| Collection: | Atlantic 8/33 |
| Decor Name: | Natural Carpenter Oak |
| Decor Nr.: | K477 |
| Edge Type: | 4-sided V-groove |
| Guarantee: | 30 years |
| Joint System: | 1clic2go pure+ |
| Length: | 1288 mm |
| Pack Pieces: | 9 |
| Plank Width: | Standard Plank |
| Shade: | Brown, Medium |
| Texture: | CM |
| Thickness: | 8 mm |
| Utility Class: | 33 |
| Width: | 195 mm |
Login