€26.95/m2
Specification
| AC Rating: | AC5 |
|---|---|
| Brand: | Krono Original® |
| Collection: | Classic Silent Eco |
| Decor Name: | Golden Vista Oak |
| Decor Nr.: | K230 |
| Edge Type: | 4-sided V-groove |
| Effect: | Wood |
| Guarantee: | 30 years |
| Joint System: | 1clic2go pure+ |
| Length: | 1288 mm |
| Pack Pieces: | 8 |
| Plank Width: | Standard Plank |
| Shade: | Brown, Medium |
| Texture: | TO |
| Thickness: | 9 mm |
| Utility Class: | 33 |
| Width: | 195 mm |
Login