Kronodesign® PET Laminated MDF
K521 Smoke Green UM (FeelNess sample)
2,60 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 210 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Smoke Green |
| Dekornummer: | K521 |
| Fаrbe: | Green |
| Kollektion: | Kronodesign® PET Laminated MDF |
| Länge: | 148 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | UM (Ultra Matt) |
| Stärke: | 18 mm |
Anmelden