Kronodesign® PET Laminated MDF
K521 Smoke Green UM (FeelNess mostră)
2,60 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | Kronodesign® PET Laminated MDF |
|---|---|
| Grosime: | 18 mm |
| Lungime: | 148 mm |
| Lățime: | 210 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | K521 |
| Numele Decorului: | Smoke Green |
| Textura: | UM (Ultra Matt) |
| Umbra: | Verde |
Login