Kronodesign® PET Laminated MDF
K521 Smoke Green UM (FeelNess мостра)
2,50 €/бр.
4,89 лв./бр.
Спецификация
| Бранд: | Kronodesign® |
|---|---|
| Дебелина: | 18 мм |
| Дължина: | 148 мм |
| Име на декор: | Smoke Green |
| Колекция: | Kronodesign® PET Laminated MDF |
| Номер на декора: | K521 |
| Текстура: | UM (Ultra Matt) |
| Цвят: | Зелен |
| Ширина: | 210 мм |
Вход