46,01 €/m2
89,99 лв./m2
Calacatta Olympus създава усещане за простор и лекота, чрез своята изчистена и фина визия. Панелите са изработени от SPC с над 70% съдържание на естествен мрамор, което ги прави изключително устойчиви и напълно водоустойчиви. Те не се влияят от влага, петна или надраскване, а повърхността им остава като нова дори при интензивна употреба. С дебелина от само 4 мм, монтажът е лесен и бърз – директно върху съществуващи плочки или други твърди повърхности, без нужда от къртене. Това прави водоустойчивите SPC стенни панели идеални за реновации.
Характеристики
Водоустойчивост
SPC (Stone Plastic Composite) повърхностите са напълно водоустойчиви благодарение на своето ядро, съставено от 70% естествен камък, и прецизната клик система.
Устойчив на изменения
SPC повърхностите се отличават с изключителна устойчивост на изменения. Те имат нисък коефициент на температурно свиване и разширение, което ги прави по-надеждни в сравнение с традиционните материали.
Устойчив на петна
Упорити течности като олио, вино или кафе могат лесно да бъдат почистени, без да оставят следи. Издръжливата повърхност на подовете и стенни панели гарантира, че петната няма да се абсорбират, запазвайки безупречния вид във времето.
Устойчив на надраскване
Високоустойчивата на износване повърхност осигурява надеждна защита срещу микро драскотини, причинени от ежедневна употреба, механично натоварване или домашни любимци.
Soft touch
SPC повърхностите осигуряват нежна и гладка текстура, която е приятна на допир.
Пожароустойчив
Панелите Rocko с клас C-s2, d0 по стандартите за пожароустойчивост предоставят надеждна защита при пожар. Клас C означава, че панелите не се запалват лесно и ограничават разпространението на огъня.
Спецификация
| Бранд: | Rocko® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 1 |
| Дебелина: | 4 мм |
| Дължина: | 2800 мм |
| Ефект: | Мрамор |
| Име на декор: | Calacatta Olympus |
| Колекция: | Rocko® Tile |
| Номер на декора: | K551 |
| Текстура: | PT |
| Цвят: | Бял, Сив |
| Ширина: | 1230 мм |
Вход