28,89 €/m2
56,50 лв./m2
Honey Montana Oak внушава усещането на топлина и създава атмосфера за естествена природна красота във всяко помещение. Настилката се отличава с подредбата си тип "рибена кост" (herringbone), която придава на пода динамична геометрична структура.
С дебелина от само 6 мм, серията подови настилки Rocko се отличава със своята изключително устойчива сърцевина, което я прави отличен избор за помещения с подово отопление. Освен това е водоустойчив, което го прави напълно подходящ за бани, кухни, коридори и обществени пространства.
Характеристики
Синхронизирана текстура
Реалистична текстура с фина игра на мат и гланц, която придава дълбочина и естествен вид като при истинско дърво или камък. Декорът оживява с усещане за автентичност и стил.
Устойчив на надраскване
Високоустойчивата на износване повърхност осигурява надеждна защита срещу микро драскотини, причинени от ежедневна употреба, механично натоварване или домашни любимци.
Топлоизолация
Топлоизолацията играе важна роля при оптимизиране на ресурсите. Добре изолираният под носи усещане за топлина (без наличие на подово отопление).
Намаляване на околния шум
Околните шумове от съседни помещения или долен етаж са често срещан фактор в сградите. В зависимост от използваната подложка, този шум може да се намали значително.
Защита от домашни любимци
Благодарение на здравата повърхност, която не се поддава на малки злополуки, подовата настилка е изключително подходяща за домакинства с домашни любимци.
Меко скосяване
Вдъхновени от традиционното майсторство, скосените ръбове осигуряват хармоничен вид на помещението.
Спецификация
| Бранд: | Krono Original® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 20 |
| Вид ламела: | Тясна ламела |
| Гаранция: | 30 г. |
| Дебелина: | 6 mm |
| Дължина: | 635 мм |
| Ефект: | Дърво |
| Име на декор: | Honey Montanara Oak |
| Интегрирана подложка: | вкл. 1 mm PerfectPAD IXPE |
| Клас на употреба: | клас 34 |
| Клик система: | Fold Down |
| Колекция: | Herringbone Silent |
| Номер на декора: | K802 |
| Текстура: | MR |
| Фаска: | Micro Bevel |
| Цвят: | Кафяв, Светъл |
| Ширина: | 127 mm |
Вход