KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color
K517 Azure Blue (MF PB sample)
2,50 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 105 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Azure Blue |
| Dekornummer: | K517 |
| Fаrbe: | Blue |
| Kollektion: | KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color |
| Länge: | 297 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | SU |
| Stärke: | 18 mm |
Anmelden