Kronodesign® Square Edge Worktops
K093 Grey Emperador Marble SL (Worktop HPL sample)
2,00 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 210 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Grey Emperador Marble |
| Dekornummer: | K093 |
| Kollektion: | Kronodesign® Square Edge Worktops |
| Länge: | 297 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | SL |
| Stärke: | 0.65 mm |
Anmelden