Kronodesign® Post-formed Worktops
K003 Gold Craft Oak FP ( Worktop HPL sample)
2,00 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 210 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Gold Craft Oak |
| Dekornummer: | K003 |
| Kollektion: | Kronodesign® Post-formed Worktops |
| Länge: | 297 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | FP |
| Stärke: | 0.80 mm |
Anmelden