KD® MF Boards Standard, Kronodesign® MF Boards Standard
1715 Birch (MF PB sample)
2,50 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 210 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Birch |
| Dekornummer: | 1715 |
| Fаrbe: | Beige |
| Kollektion: | KD® MF Boards Standard, Kronodesign® MF Boards Standard |
| Länge: | 297 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | BS |
| Stärke: | 8 mm |
Anmelden