KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color
K171 Slate Grey (MF PB sample)
2,50 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 105 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Slate Grey |
| Dekornummer: | K171 |
| Fаrbe: | Grau |
| Kollektion: | KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color |
| Länge: | 297 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | PE |
| Stärke: | 8 mm |
Anmelden