Kronodesign® Acrylic Matt boards
K6299 Cobalt Grey AM (мостра)
2,50 €/бр.
4,89 лв./бр.
Спецификация
| Бранд: | Kronodesign® |
|---|---|
| Дебелина: | 18.3 мм |
| Дължина: | 148 мм |
| Име на декор: | Cobalt Grey |
| Колекция: | Kronodesign® Acrylic Matt boards |
| Номер на декора: | K6299 |
| Текстура: | AM |
| Ширина: | 210 мм |
Вход