Kronodesign® Slim Line Worktops
K553 Galaxus SU (Worktop Slim Line мостра)
2,50 €/pcs
4,89 лв./pcs
Спецификация
| Бранд: | Kronodesign® |
|---|---|
| Дебелина: | 2 мм |
| Дължина: | 297 мм |
| Име на декор: | Galaxus |
| Колекция: | Kronodesign® Slim Line Worktops |
| Номер на декора: | K553 |
| Сърцевина: | Черно |
| Ширина: | 210 мм |
Вход