Kronodesign® Post-formed Worktops
K207 Grey Galaxy RS (Worktop HPL мостра)
2,05 €/бр.
4,01 лв./бр.
Спецификация
| Бранд: | Kronodesign® |
|---|---|
| Дебелина: | 0.80 мм |
| Дължина: | 297 мм |
| Име на декор: | Grey Galaxy |
| Колекция: | Kronodesign® Post-formed Worktops |
| Номер на декора: | K207 |
| Текстура: | RS |
| Ширина: | 210 мм |
Вход