KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color
K8681 Brilliant White SU (mostră de PAL melaminat)
1,31 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color |
|---|---|
| Grosime: | 8 mm |
| Lungime: | 297 mm |
| Lățime: | 105 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | K8681 |
| Numele Decorului: | Brilliant White |
| Textura: | SU |
| Umbra: | Alb |
Login