KD® MF Boards Standard, Kronodesign® MF Boards Standard
K012 Pearl Artisan Beech (MF PB sample)
2,50 €/pcs
Spezifikation
| Breite: | 210 mm |
|---|---|
| Dekorname: | Pearl Artisan Beech |
| Dekornummer: | K012 |
| Fаrbe: | Beige |
| Kollektion: | KD® MF Boards Standard, Kronodesign® MF Boards Standard |
| Länge: | 297 mm |
| Marke: | Kronodesign® |
| Struktur: | SU |
| Stärke: | 8 mm |
Anmelden