29,94 €/m2
35,23 €/m258,56 лв./m2
68,90 лв./m2K504 Tuscan Manor Oak от колекцията Krono Original® Organic Flex впечатлява с плътните си дъбови тонове и ясно изразен дървесен фладер. Този ламиниран паркет пресъздава елегантността на естествения дъб, което го прави идеален избор за създаване на непреходен и изискан интериор. Детайлните дървесни линии добавят автентичен щрих, който подобрява цялостната естетика. Корковият слой PerfectPad® повишава комфорта и добавя отлични акустични характеристики, което го прави идеален за оживени домакинства. Благодарение на издръжливостта Titanium Ultra AC и усъвършенстваната технология за устойчивост на влага, дъбът Tuscan Manor е проектиран да издържа на зони с голям трафик, като същевременно запазва красотата си. Системата 1clic 2go pure+ гарантира лесен и сигурен монтаж, което прави тази подова настилка универсален и издръжлив вариант за всеки интериор.
Как работи технологията O.R.C.A.?

Технологията O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof) прави подовата настилка устойчива на течности благодарение на специален органичен свързващ агент, който обгръща всяко влакно и предотвратява абсорбцията на вода. Тази технология осигурява защита от пръски вода до 100 часа, което е идеално за използване в кухни и други влажни помещения.
O.R.C.A. настилките имат изключително здрава повърхност с клас на износоустойчивост AC5, което ги прави устойчиви на микронадрасквания и механични натоварвания като преместване на мебели и падане на предмети. Продуктите са устойчиви на топлина и UV лъчи, което ги прави идеални за слънчеви помещения.
Характеристики
Защита от подхлъзване R9
Безопасността е наша основна грижа. Специално разработена повърхност, която осигурява защита срещу подхлъзване. Отговаря на изискванията за подовите настилки в работното място и в търговските пространства, където съществува висок риск от подхлъзване.
Тихи стъпки
Taзи подова настилката е изключително устойчива на износване, което я прави подходяща и за помещения с натоварен трафик. Тя оставя приятно чувство при допир и намаля шума при ходене. Това е важно за семейства с деца или за собствениците на домашни любимци.
Устойчив на надраскване
Високоустойчивата на износване повърхност осигурява надеждна защита срещу микро драскотини, причинени от ежедневна употреба, механично натоварване или домашни любимци.
Товароносимост
Изборът на изолационна подложка за поставяне под подови настилки с клик система, трябва да бъде съобразен с натоварването на помещението (тежки мебели, интентзитет на използване).
Защита от влага
Производителите на подови настилки на дървесна основа препоръчват полагане на подложка - пароизолационен материал (PE фолио). Може да избегнете това с избор на подложка, която има вече интегрирана пароизолация (PUR 2.0; XPS 2.2 ALU;PE 2.0 ALU).
Защита от домашни любимци
Благодарение на здравата повърхност, която не се поддава на малки злополуки, подовата настилка е изключително подходяща за домакинства с домашни любимци.
Устойчиви на светлина
Тези подовете са светлоустойчиви до най-високо ниво по скалата за измерване на този показател „Blue wool“ и дори и при продължително излагане на слънчева светлина, те запазват цвета си и не избледняват.
Неподправен фладер
Тази подова настилка има 4-странната V-образна фуга, която осигурява автентичен изглед на ламелата.
Soft touch
SPC повърхностите осигуряват нежна и гладка текстура, която е приятна на допир.
Спецификация
| Бранд: | Krono Original® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 10 |
| Вид ламела: | Стандартна ламела |
| Гаранция: | 30 г. |
| Дебелина: | 7 мм |
| Дължина: | 1288 мм |
| Ефект: | Дърво |
| Име на декор: | Tuscan Manor Oak |
| Клас на износоустойчивост: | Titanium Ultra |
| Клас на употреба: | клас 34 |
| Клик система: | 1clic2go pure+ |
| Колекция: | Flex Silent Cork |
| Номер на декора: | K504 |
| Приложение: | Дневна, Кухня, Офис, Преддверие, Спалня, Търговско помещение |
| Текстура: | TN |
| Фаска: | 4-странна V-фаска |
| Цвят: | Кафяв |
| Ширина: | 189 мм |
Вход