KD® Metal boards, Kronodesign® Metal boards
AL03 Brushed Inox (mostră)
2,60 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | KD® Metal boards, Kronodesign® Metal boards |
|---|---|
| Grosime: | 18.7 mm |
| Lungime: | 148 mm |
| Lățime: | 210 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | AL03 |
| Numele Decorului: | Brushed Inox |
| Textura: | 99 |
Login