KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color
K9551 Oxide Red (mostră de PAL melaminat)
1,31 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color |
|---|---|
| Grosime: | 8 mm |
| Lungime: | 297 mm |
| Lățime: | 105 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | K9551 |
| Numele Decorului: | Oxide Red |
| Textura: | BS |
| Umbra: | Rosu |
Login