KD® MF Boards Standard, Kronodesign® MF Boards Standard
8921 Ferrara Oak (mostră de PAL melaminat)
1,31 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | KD® MF Boards Standard, Kronodesign® MF Boards Standard |
|---|---|
| Grosime: | 8 mm |
| Lungime: | 297 mm |
| Lățime: | 210 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | 8921 |
| Numele Decorului: | Ferrara Oak |
| Textura: | BS |
| Umbra: | Bej |
Login