KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color
K7166 Latté (mostră de PAL melaminat)
1,31 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color |
|---|---|
| Grosime: | 8 mm |
| Lungime: | 297 mm |
| Lățime: | 105 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | K7166 |
| Numele Decorului: | Latté |
| Textura: | BS |
| Umbra: | Maro |
Login