KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color
0514 Ivory (mostră de PAL melaminat)
Nu mai este disponibil
Specificații
| Colectia: | KD® MF Boards Color, Kronodesign® MF Boards Color |
|---|---|
| Grosime: | 8 mm |
| Lungime: | 297 mm |
| Lățime: | 105 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | 0514 |
| Numele Decorului: | Ivory |
| Textura: | PE |
| Umbra: | Bej |
Login