Kronodesign® Trend Collection /2025-2026/
K164 Anthracite PD (MF PB mostră)
1,31 EUR/pcs
Specificații
| Colectia: | Kronodesign® Trend Collection /2025-2026/ |
|---|---|
| Grosime: | 8 mm |
| Lungime: | 297 mm |
| Lățime: | 105 mm |
| Marca: | Kronodesign® |
| Numar Decor: | K164 |
| Numele Decorului: | Anthracite |
| Textura: | PD |
| Umbra: | Gri, Întuneric |
Login