12,90 €/m2
25,23 лв./m2
Oak Fortress Ashford е ламинaт от колекция Kaindl® Natural Touch Wide, с клас на употреба 32/ АC4. Той интерпретира класическата подредба на паркет. Диагоналността на изгледа "рибена кост" е подчертана от по-широката ламела и по-фината четиристранна фуга.
Дървесният рисунък е репродукция на дъб с различни нюаси в кафявата гама и автентична дървесна текстура. Клик системата Angle/Angle позволява по-бърз и по-лесен монтаж, давайки възможност за съединяване на ламелите на редици, по дължина.

Характеристики
Защита от подхлъзване R9
Безопасността е наша основна грижа. Специално разработена повърхност, която осигурява защита срещу подхлъзване. Отговаря на изискванията за подовите настилки в работното място и в търговските пространства, където съществува висок риск от подхлъзване.
Подходящ за подово отопление
Подовата настилка може да се монтира над нискотемпературно подово отоплителна или охлаждаща система. Подходяща е както за електрически, така и за водни инсталации, но температурата на повърхността на подовото отопление не трябва да надвишава 27°C.
Спецификация
| Бранд: | Kaindl® |
|---|---|
| Брой в пакет: | 8 |
| Вид ламела: | Широка ламела |
| Гаранция: | 30 г. |
| Дебелина: | 8 мм |
| Дължина: | 1383 мм |
| Ефект: | Дърво |
| Име на декор: | Oak Fortress Ashford |
| Клас на износоустойчивост: | AC4 |
| Клас на употреба: | клас 32 |
| Клик система: | Angle/Angle |
| Колекция: | Kaindl® Natural Touch |
| Номер на декора: | K4379 |
| Приложение: | Дневна, Спалня |
| Текстура: | RH |
| Фаска: | 4-странна V-микро фаска |
| Цвят: | Кафяв |
| Ширина: | 244 мм |
Вход